Warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/morsalkim.org.tr/httpdocs/wp-content/plugins/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 28
2019 Sivil Toplum Ödüllerinde 2 kategoride Ödül Mor Salkım'ın - Kadın Dayanışma Derneği

2019 Sivil Toplum Ödüllerinde 2 kategoride Ödül Mor Salkım’ın

2019 Sivil Toplum Ödüllerinde 2 kategoride Ödül Mor Salkım’ın

Aralık 06. 2019

Nilüfer Belediyesinin her yıl düzenlediği Sivil Toplum Ödüllerin’de bu yılda ödül Mor Salkım aldı. Nilüfer Belediyesi Dernekler Yerleşkeleri’nin düzenlediği 7.yıl ve Dünya Gönüllüler Günü kapsamında etkinlikte ödüller sahiplerini buldu. Savunuculuk ve Eşitlikçi ödüllerini Mor Salkım aldı.

Nilüfer Belediyesi Dernekler Yerleşkeleri 7. yaşını kutlarken Yerleşke de bulunan STK’lar için bu yıl ödüllerini başvuruya açarak bağımsız jürinin değerlendirmesi ile ödülleri Gönüllüler günü çerçevesinde organizasyonla ödül töreninde açıkladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nilüfer Belediye Başkan Yardımcı Zafer Yıldız’ın açılış konuşmasıyla başalayan program Bağımsız jürinin değerlendirmesiyle Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Özer’in takdimiyle Eşitlikçi Kategorisinde ödülümüzü üyelerimizle aldık.

Nilüfer Beldiyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Hande Koç’un takdimiyle Savunuculuk Kategorisi ödülünü aldık. 

 

Gecede, bu yıl ilk defa bağımsız jüri tarafından değerlendirilen Sivil Toplum Ödülleri de sahiplerini buldu. En Aktif Ofis Kullanan Ödülü AIESEC Bursa’ya, Savunuculuk Ödülü ve Eşitlikçi Ödülü Mor Salkım Kadın Dayanışma Derneği’ne, İş Birlikçi Ödülü Tema Vakfı Bursa Temsilciliği’ne, Gönüllülük Ödülü Psikolojik Eğitim Gelişim ve Destek Derneği’ne (PEGDER), Katılımcılık Ödülü Koza Dağcılık, Kültür, Sanat ve Spor Kulübü Derneği’ne, Kaynak Yaratma Ödülü de Hayata Değer Katan Kadınlar Derneği’ne verildi.

«
»