Warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/morsalkim.org.tr/httpdocs/wp-content/plugins/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 28
Mor Staj Programı stajerleri Yeşim Akademi’yi ziyaret etti - Kadın Dayanışma Derneği

Mor Staj Programı stajerleri Yeşim Akademi’yi ziyaret etti

Mor Staj Programı stajerleri Yeşim Akademi’yi ziyaret etti

Ağustos 07. 2018

Mor Salkım Kadın Dayanışma Derneği tarafından Türkiye’nin birçok ilinden müracaat alan ve tamamen gönüllü gerçekleştirilen ‘Mor Staj ‘ Programı kapsamında Türkiye’nin farklı illerinden  6 hafta süren çalışmaya katılım sağlandı. Staj kapsamında birçok eğitim programı uygulanırken aynı zamanda sivil toplum ve özel sektör işbirliğin örnek çalışmaların stajerler ile paylaşılması sağlandı. Mor Salkım Kadın Dayanışma Derneği ve Yeşim tekstil ‘Evde işte eşitlik’ projesi kapsamında sürdürülen çalışmalar ve Yeşim tekstil eğitim çalışmaları hakkında bilgilenebilmek adına stajerler Yeşim Akademi ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında Yeşim Akademi eğitim programları stajelere aktarıldı. İnsan Kaynakları Yöneticisi Hande Kurter işe alım süreçleri insan kaynakları süreçlerine dair bilgilendirme gerçekleştirirken Yeşim Akademi Yöneticisi Özlem Şenkoyuncu Yeşim Tekstil bünyesinde gerçekleşirilen eğitimler hakkında paylaşımlarda bulunmuştur. Ayrıca staj ekibi İnsan Kaynakları ve Sosyal Uygunluk Direktörü Fatoş Hüseyinca’yı ofisinde ziyaret ederek paylaşımlarda bulundular. Ziyaret sürecinde Mor Salkım  Kadın Dayanışma Derneği kurucularındanPsikolojik Danışman ve Toplumsal cinsiyet eşitliği uzmanı Burcu Üzümcüler’in Yeşim Akademi bünyesinde gerçekleşen ‘şiddetsiz iletişim’ ve ‘ toplumsal cinsiyet eşitliği’ seminer programına katılım sağlamışlardır.

posted by
«
»