Warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/morsalkim.org.tr/httpdocs/wp-content/plugins/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 28
Şiddeti Frenliyoruz Protokolü - Kadın Dayanışma Derneği

Şiddeti Frenliyoruz Protokolü

Şiddeti Frenliyoruz Protokolü

Mart 08. 2020

Mor Salkım Kadın Dayanışma Derneği, Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası işbirliğinde Kadına Yönelik şiddete karşı mücadelede Türkiye’de bir ilk olan ‘Şiddeti Frenliyoruz’ proje protokol imzaladı.

Türkiye’de bir ilk olan ‘Şiddeti Frenliyoruz!’ Projesi çalışmalarına Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanı Hasan Topçu ve yönetim kurulu üyeleri ve Taksi Durakları Başkanları ile toplantımızı gerçekleştirdik.

Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası işbirliğinde planladığımız Kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında Bursa’da nüfusun yoğun olduğu Taksi Duraklarıyla #şiddetifrenliyoruz projesini planlamasını yaptık. Proje Lansmanı 6 Mart tarihinde Almira Hotel’de gerçekleştireceğiz.

#8Mart #şiddetifrenliyoruz #kadinayoneliksiddetlemucadele #dildevecinsiyetteesitlik #ayrimciliklamucadele #eşitlik #toplumsalcinsiyetesitligi #cocugayoneliksiddetlemucadele #cocukistismarinahayir #kadinayoneliksiddetlemucadelemekanizmalari #kadinayoneliksiddetehayir #yasalarimizvar #egitim #Taksi #soförler #siddetsizulasim

«
»