Warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/morsalkim.org.tr/httpdocs/wp-content/plugins/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 28
Uludağ Toplum Gönüllüleri Gençlerine Yönelik Cinsiyet Temelli Şiddet ve Topluma Yansımaları - Kadın Dayanışma Derneği

Uludağ Toplum Gönüllüleri Gençlerine Yönelik Cinsiyet Temelli Şiddet ve Topluma Yansımaları

Uludağ Toplum Gönüllüleri Gençlerine Yönelik Cinsiyet Temelli Şiddet ve Topluma Yansımaları

Aralık 06. 2019

Uludağ toplum gönüllüleri gençlerine yönelik eğitimlerimizde geçen dönem Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Kadına Yönelik Şiddet ve Şiddet Türleri Nedir? Önleme ve Mücadele modüllerini işlemiştik,  bu dönem Cinsiyet, Şiddet ve Cinsellik konularını ele alacağız. Bu Dönem eğitim modülümüzün ilk konusu cinsiyet temelli şiddet ve topluma yansımaları atölyesini Mor Salkım Kadın Dayanışma Derneği adına TCE uzmanı Burcu Uzumculer gerçekleştirdi.

Bu ay ‘Cinsiyet temelli şiddet ve toplumsal yansımaları’ eğitimini gerçekleştirdik. 15 Aralık tarihinde Nilüfer Dernekler Yerleşkesinde ‘Dilde ve İletişimde Eşitlik’ ve ‘Erkek  ve cinsellik I’ eğitimlerini gerçekleştireceğiz. önümüzde ki aylarda Güvenli İlişkiler,Kadın ve Cinsellik I,Benim İçin Cinsellik, Erkek ve Cinsellik    II,Kadın ve Cinsellik  II eğitimleri ile bu dönemi tamamlayacağız.

«
»